Sběr starého papíru

Vážení rodiče a žáci,

vítáme Vás na začátku nového školního roku! Jednou z prvních aktivit, kterou bychom rádi zahájili, je sběr starého papíru, který se koná v úterý 3. 9. od 6:30 do 8:00 hodin a odpoledne od 15:30 do 16:30 hodin u zadního vchodu do jídelny.

Prosíme Vás, abyste do kontejneru nic bez povolané osoby nedávali a položili balíky stranou.

Sběr třídíme na noviny a časopisy – převažte je prosím provázkem nebo dejte do krabice a samotné kartony dáváme stranou.

Nemíchejte do balíku plasty a odpadní materiály – znehodnocuje se tím sběr!!!

Větší balíky zvažte a noste cedulky se jménem a třídou. Usnadníte tím lepší odbavování sběru. Soutěžíme o nejlepší třídu a sběrače. Na konci roku se vyhlašuje i nejlepší škola, která dostává odměny od správce sběru. Vždyť i málo sběru je důležité! Proto neváhejte a připojte se do naší soutěže!

zpráva p. vych. Fiedlerové a Novické