Den pro Vás 2024

Naše škola se v pátek 13. září 2024 zúčastnila 15. ročníku soutěžně zábavné akce DEN PRO VÁS, kterou již tradičně pořádala Střední odborná škola a Střední odborné učiliště v Hradci Králové na Vocelově ulici 1338.

Pro soutěžící i nesoutěžící účastníky byly připraveny aktivity zaměřené na stavební, dopravní a automobilové obory, které všem účastníkům umožnily nahlédnout do světa praxe.

Naši žáci z devátých ročníků strávili příjemný den, nabyli nové znalosti a zkušenosti, získali kontakty a přátele a mohli se případně také blíže seznámit se svou vysněnou střední školou.

Soutěžní dopoledne bylo plné aktivity a tvořivosti, doprovázené dobrou náladou. Doufáme, že se této skvělé akce zúčastníme i příští rok.

Výsledky soutěže naleznete zde.

zpráva p. uč. Černyčko