Úřední dny

Úřední dny budou každé pondělí od 9 do 12 hodin s výjimkou 1. 7. 2024, kdy budou kanceláře mimo provoz.

Projekt „DVEŘE“

Od středy 26.6. se můžeme těšit z 6 ručně malovaných dveří, které vznikly díky projektu pana školníka Libora Vejse v rámci revitalizace prostoru u tělocvičen.

Pasování 5. tříd

Přinášíme Vám první fotografie a videa z akce: Pasování 5. tříd.

Vyhodnocení sběru starého papíru

Blahopřejeme a děkujeme všem, kteří donesli sběr a přispěli tím k zisku za sběr. Peníze jdou do SRPŠ – nám všem, naší škole. Díky za to hodně i málo – vše se počítá.

Sběr starého papíru - vyhodnocení

Třetí kolo příjímacích zkoušek

Druhé kolo přijímacího řízení ke studiu na středních školách, které také proběhlo v nově nastavené digitalizované formě, je v závěrečné fázi.

Slavnostní rozloučení devátých ročníků

Srdečně Vás zveme na slavnostní rozloučení devátých ročníků, které se uskuteční v úterý 25. 6. 2024 v 16:00.

Exkurze 9. ročníků do Terezína a projektový den o životě v 50. letech

V uplynulých dvou týdnech se žáci 9. ročníků naší školy zúčastnili dvou významných akcí, které jim umožnily nejen rozšířit znalosti z historie, ale také prohloubit týmovou spolupráci a kreativitu.

Medailové žně na Hradeckých atletických hrách, aneb 11 cenných kovů

Asi bych měl začít informací o tom, kde, kdy a jak se závody konaly, abych čtenáře kvalitně informoval. Já si však dovolím nejprve jménem všech tělocvikářů poděkovat a pogratulovat všem zúčastněným.

Výsledky volby do školské rady za zákonné zástupce

Elektronické volby se zúčastnilo 261 právoplatných voličů...